Nenechte se napálit těmito dvojčaty!

16.09.2012
Nenechte se napálit těmito dvojčaty!

Firma Bezreklamky s.r.o. a její dvojče UP Promotion s.r.o. se stejným majitelem i jednatelem se zaměřuje zejména na spotřebitele (tedy fyzické osoby - nepodnikatele bez IČO), kteří obvykle neoplývají penězi a pronájmem svého vozu či domu(nebo plotu) jako reklamní plochy si chtějí přivydělat nějakou tu korunu. Jde však o důmyslně připravenou past založenou jednak na značně nepřehledné smlouvě (tedy pro člověka bez právního vzdělání) a zejména na předpokladu, že si dotyčný chudý člověk nebude moci dovolit právní pomoc, bez které je INDIVIDUÁLNÍ obrana proti nim relativně obtížná.

Když ptáčka lapají...

Na různých webových stránkách, inzertních plochách či v reklamách v rádiu (nejčastěji Impuls) se objevují nabídky na zprostředkování reklamy na auto s výdělkem 3000,- až 5000,- Kč měsíčně. Čas od času naleznou hromadně řidiči aut v některém regionu tyto lístečky za stěračem (v různých barvách) se stejnou nabídkou. Pokud zavoláte na jedno z inzerovaných čísel, zeptají se vás na příjmení a na místo odkud jste a následně vám zavolají zpět. Budou se vás ptát kde všude dotyčné auto jezdí, kolik km najezdí měsíčně a pak vám sdělí, že se rozhodli vaši „reklamní plochu“ nabídnout zájemcům o umístění reklamy, že auto jim vyhovuje a slíbí, že v nejbližší době dostanete nabídku od zájemce o umístění reklamy a začnete vydělávat. Celou dobu se ve vás budou snažit vyvolat dojem, že Vás pouze nezávazně informují, ale hned po skončení hovoru Vám přijde SMS a e-mail, že máte uhradit částku 3390,- Kč na jejich účet, protože smlouva již byla uzavřena a nelze od ní odstoupit.

I kdybyste snad uvěřili, že obdržíte nabídku od zadavatele nějaké reklamy, pak se nikdy nedočkáte, protože podstatou "služeb" této firmy je pouze umístění vaší více-méně anonymizované "reklamní plochy" na téměř neviditelnou webovou stránku, ze které je zcela zřejmé, že je pravděpodobnější, že vaše auto či plot objeví nějaký zadavatel reklamy když zrovna půjde náhodou okolo, než že by ji nalezl na dotyčném webu. Při sjednávání smlouvy je však úsilí této formy plně soustředěno na to, aby jste tuto podstatu jejich "závazku" nepochopili a naopak se zavázali k nemalému finančnímu plnění prakticky za nic.

Jak na ně?

Je důležité, abyste ihned, jakmile na tento podvod přijdete, odeslali firmě Bezreklamky doporučený dopis s dodejkou, který musí obsahovat informaci, že jste smlouvu uzavřeli v omylu o kterém oni jako druhá smluvní strana musela vědět a tedy že smlouvu považujete za neplatnou. Dále je potřeba "vydržet" veškeré jejich obtěžování a nijak na něj nereagovat. Pokud dorazí obsílka od soudu, pak musíte k soudu alespoň napsat prakticky totéž co v tom dopise adresovaném té firmě a poukázat na desítky tisíc stejně poškozených touto firmou, kteří se již několik let aktivně mediálně projevují a kteří přeci nemohli udělat v takovém množství úplně stejnou chybu, pokud by to nebylo od samého počátku úmyslem této podvodné firmy.

Největší zbraní, kterou proti vám tato firma má je pouze váš strach!

 

Blacklist naleznete zde: BLACKLIST NEPOCTIVÝCH. NESEDNĚTE NA LEP TĚMTO FIRMÁM, UŠETŘETE PENÍZE

Sdílení

NEJČTENĚJŠÍ

Nabídli mi Babiše za 200 000 EUR, odmítl jsem

Dostal jsem e-mailem velmi zajímavou „ponuku“ od nejmenovaného pána ze Slovenska. Ten mi nabídl ke koupi ...

Okamura: Pospíšil se mi kvůli exekutorům vysmíval. Až pak jsem se dozvěděl, s kým kamarádí

Na politické debatě s občany v pražských Bohnicích se v pondělí večer představil předseda Hnutí Úsvit ...

V médiích

Klasnová nemohla nereagovat na manipulaci ze strany iDNES

Babišova MF Dnes v dnešním vydání píše, že hlasování o rozpuštění sněmovny se přesouvá z pátku 16.8. ...

Deník.cz: Bárta v Turnově odměněn potleskem za snahu R-35

Bezpochyby nejočekávanějším bodem programu čtvrtečního zastupitelstva bylo vystoupení poslance Parlamentu ...

Kde se píše o VV 17. kvěna

Deník Víta Bárty

Komise k D47 jako prubířský kámen: Protikorupčníci natřeli veřejně Birkeho a Sobotka mlčí

Jako bývalý ministr dopravy se zájmem sleduji, jak se iniciativy „Vraťte nám stát!“ a „Veřejnost proti ...

Ťok, Ťok: Taky si ťokáte na čelo? Babiš se musel zbláznit

Když jsem se dnes z novinářské fleše dozvěděl, že Antonín Prachař na postu ministra doprav končí, řekl ...

Za nárůst dluhu poděkujte Prachařovi s Babišem. Ze státního rozmazlují stavitele

Ministr dopravy Antonín Prachař ve včerejších zprávách ČT uvedl, že se nebojí, že by pro svůj resort ...

Na začátek stránky