Profláknutý Prolux dostal nové krytí: Drago Malvagio

17.04.2013
Profláknutý Prolux dostal nové krytí: Drago Malvagio

Na TV PRIMA byla v pondělních zprávách odvysílána reportáž o tom, že Magistrát hl. m.  Prahy uznal odvolání PROLUXU, když mu Finanční úřad chtěl odebrat oprávnění k podnikání. V této reportáži bylo tedy mezi řádky řečeno, že ať se v našem „právním“ státě někteří poctiví jedinci snaží, jak se snaží, podvodníci a zločinci budou stejně požívat ochrany státu a budou mít stejně vždy navrch.

 

 

Ačkoli tedy ČOI odvedla perfektní práci, když pomocí fiktivního prodeje nemovitostí, se podařilo jejím inspektorům přistihnout při použití klamavých praktik několik makléřů PROLUXU a na základě těchto provedených kontrol udělila PROLUXU nejvyšší možnou pokutu 5 milionů. Jednatele PROLUXU tato skutečnost zřejmě nikterak nerozházela. Ještě v říjnu loňského roku, sotva byla platnost pokuty potvrzena, založili si novou firmu s názvem DRAGO MALVAGIO a pod tím to krycím jménem navázali volně na své zavedené praktiky. Zároveň se PROLUXU již zřejmě podařilo, vzhledem k nečinnosti Celní správy, která dostala vymožení pokuty za úkol, vyvést v klidu na tuto firmu veškerý svůj majetek.  

psali jsme: Dokonáno jest! Prolux to u soudu projel a musí zacvakat

Dokonalá ironie

Ironií osudu je, že jednou z posledních obětí PROLUXU, od kterého tato na oko téměř zkrachovalá společnost stále ještě vymáhá peníze, je sám příslušníkem Policie ČR oddělení Celní správy v Benešově. Tento mladý policista naletěl PROLUXU již před třemi roky a jelikož se nechtěl nechat oškubat jako ovce, podal na PROLUX Žalobu na určení neplatnosti smlouvy. Se zlou se však potázal! V lednu letošního roku potvrdil Městský soud v Praze zamítnutí žaloby a Roman Roupec je nyní povinen uhradit podvodníkům soudní náklady ve výši cca 21 453,-Kč! V této absurdní situaci, kdy všichni kolem vědí, že se jedná o prokazatelné podvodníky, rozhodl senát složený ze soudců: JUDr. Blanky Chvojové, JUDr. Čestmíra Slaného a JUDr. Olgy Petrové ve prospěch zločinců, kterým zároveň přiznal i uhrazení nákladů. Tyto peníze je navíc povinen tento policista,  uhradit k rukám právního zástupce PROLUXU JUDr. Dušana Rendla o kterém jsme zde  již psali v souvislosti s jeho terorem obyvatel jednoho činžovního domu v Mostě.

doporučujeme: Nářek a drkotání bloku 5: Pomáhal podvodníkům z Proluxu, teď terorizuje nájemníky

Cesta za právem a za skutečnou spravedlností je tedy v naší zemi velmi trnitá. Občanské sdružení Společná obrana www.spolecnaobrana.net to ovšem nevzdává a podává nyní k Nejvyššímu soudu hned tři Dovolání ve zcela identické věci určovacích žalob, kdy naše soudy bez ohledu na jakoukoli mravnost, či ohledy na práva ochrany občanů před podvodníky, rozhodují ve prospěch zločinců, pomáhají zločincům a chrání zločince!  A pokud i Nejvyšší soud bude stát na straně zločinců, nezbude Společné obraně, než se obrátit k Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku. 

 Autor: Světlana Glaserová

 

      

 

Další články z rubriky Společná obrana: 

 

 

Sdílení

NEJČTENĚJŠÍ

Nabídli mi Babiše za 200 000 EUR, odmítl jsem

Dostal jsem e-mailem velmi zajímavou „ponuku“ od nejmenovaného pána ze Slovenska. Ten mi nabídl ke koupi ...

Okamura: Pospíšil se mi kvůli exekutorům vysmíval. Až pak jsem se dozvěděl, s kým kamarádí

Na politické debatě s občany v pražských Bohnicích se v pondělí večer představil předseda Hnutí Úsvit ...

V médiích

Klasnová nemohla nereagovat na manipulaci ze strany iDNES

Babišova MF Dnes v dnešním vydání píše, že hlasování o rozpuštění sněmovny se přesouvá z pátku 16.8. ...

Deník.cz: Bárta v Turnově odměněn potleskem za snahu R-35

Bezpochyby nejočekávanějším bodem programu čtvrtečního zastupitelstva bylo vystoupení poslance Parlamentu ...

Kde se píše o VV 17. kvěna

Deník Víta Bárty

Komise k D47 jako prubířský kámen: Protikorupčníci natřeli veřejně Birkeho a Sobotka mlčí

Jako bývalý ministr dopravy se zájmem sleduji, jak se iniciativy „Vraťte nám stát!“ a „Veřejnost proti ...

Ťok, Ťok: Taky si ťokáte na čelo? Babiš se musel zbláznit

Když jsem se dnes z novinářské fleše dozvěděl, že Antonín Prachař na postu ministra doprav končí, řekl ...

Za nárůst dluhu poděkujte Prachařovi s Babišem. Ze státního rozmazlují stavitele

Ministr dopravy Antonín Prachař ve včerejších zprávách ČT uvedl, že se nebojí, že by pro svůj resort ...

Na začátek stránky